REKRUTACJA NA ROK 2024/2025

Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej (rok szkolny 2024/2025)  dostępna jest w sekretariacie szkoły.

W oparciu o zasady postępowania rekrutacyjnego, rodzice, których dzieci znajdują się na tej liście zobowiązani są do złożenia pisemnego oświadczenia, którego wzór dostępny jest w sekretariacie w terminie do 26.02.2024 roku.

 

Wycieczka do Krakowa

28 września uczniowie klas trzecich wyjechali na wycieczkę do Krakowa, gdzie mogli miło spędzić czas zwiedzając Komnaty Królewskie na Wawelu, Starówkę, Bazylikę Mariacką. Dodatkowo uczniowie zobaczyli Bramę Floriańską, Barbakan a także spacerowali Plantami.
Kolejną atrakcją były zajęcia w Żywym Muzeum Obwarzanka, gdzie uczniowie mogli dowiedzieć się jak zrobić obwarzanka krakowskiego .Ostatnim końcowym etapem wycieczki było wejście na Kopiec Kościuszki.

Dziękujemy Ministerstwu Edukacji i Nauki za dofinansowanie wycieczki w ramach programu „Poznaj Polskę”.

czytaj całość„Wycieczka do Krakowa”

Mistrzostwa Polski w Szachach

26 września odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Szachach w katowickim spodku. Rywalizowali z najlepszymi w całej Polsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Mróz, Emilia Kaczyńska, Wiktor Mróz, Wiktor Jaskóła, Patryk Borkowski. W turnieju uczestniczyło ponad 1200 zawodników. Znakomite 8 miejsce zdobyła Aleksandra Mróz, 23 miejsce zdobyła Emilia Kaczyńska.