Polecane książki

Wrzesień

Historia Prawdziwa. „Poruszająca historia małego chłopca, który w szczery, prosty sposób opisuje swój pobyt w niebie. Każdy powinien przeczytać tę ciekawą, przekonującą książkę – dla tych gotowych na podróż do nieba będzie inspiracją; niepewnym zaś mały chłopiec wskaże słuszną drogę. Jak powiedział Colton: Niebo istnieje, naprawdę!”

źródło opisu: Internet

Październik

Dzięki tej książeczce poznacie pewnego chłopca, który pozostawiony sam sobie w wieku czternastu lat zmierza do godnej pożałowania drogi. Pewnego dnia spotyka Pana i…. Zanurzając się w lekturze znajdziecie uczynki godne podziwu i naśladowania. Ale to właśnie autentyczna postać Michała wykraczająca poza przeciętne życie nastolatka sprawia, że lektura jest bardzo interesująca.

Listopad

Książką do której zachęcam to, biografia św. Dominika Savio napisana przez św. Jana Bosko. Stanowi prawdziwy klejnot świadczący o wielkiej wartości szkoły Świętego Wychowawcy.

Grudzień

 

„Trzecia córka Jacka i Joanny, siostra Dominiki, Wiktorii i Maksymiliana. Historia jej przyjścia na świat i cudownego wyzdrowienia będzie jednym z dowodów świętości w procesie beatyfikacyjnym Sługi Bożego Jana Pawła II. Wielka wiara jej matki we wstawiennictwo Czarnej Madonny i pomoc z nieba Naszego Wielkiego Rodaka spowodowały, że Gloria Maria żyje i wspaniale się rozwija!”
źródło opisu: Pomoc Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa, 2008 źródło okładki: http://www.gloriamaria.pl/